Dany1006

Co mam dělat když mi kocour pořád utíká?

Ahojte,potřeboval bych poradit co mam dělat když mi můj kocour Mikeš pořád utíká?

Nejlepší odpověď
www

Každá kočka je samostatná jednotka 😁
Dost ale pomůže kastrace, je přítulnější a nenutí ho hormony k běhání za kočkami.
Zkušenost

Další odpovědi
postcd

kočka s všemi 5 pohromadě asi nikdy nebude tvým otrokem, pouze ty jejím )

iceT

Moje mamka má kastrované všechny kocoury co má,a všichni si říkají,že chtějí ven a sami se vracejí.

anonym

Kočky jsou pánovitá stvoření. Jejich individualitu je třeba respektovat, nikoliv potlačovat. Buď rád, že se Mikeš vrací.

MocacekCZ

Toho asi nenaučíš jako psa,navrhnu jenom věnovat mu více času a snažit se aby nemohl utéct ( a když nic nepomůže tak asi jenom fyzicky trest 😁)

Frankfr.

Utopit !

anonym

ad: MocacekCZ: Zavřít a zmlátit? Tak to myslíš ?

gagaga

priste radsi plysovyho !

  • iv-