Avatar uživatele
anonym

jak naučit kočku samostatnosti?

mám 9-ti týdení kotě a když odejdu z místnosti,nebo někam kam ona nemůže hrozně maučí,nejhorší je to večer mám obavy at všechny nevzbudí,jak jí naučit samostatnosti a přitom jí netrápit?
Doplňuji:
hračky má

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, nabubindes, elektrikář, Lubička před 4935 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Můj kocourek si hrál s hračkami jen po chvilkách. Ale nechce být sám. Vždy je tam, kde jsem já. Nechce ani sám jíst. Mňouká a mňouká, packama se sápe až s ním jdu k misce. I když ji má plnou.
Myslím, že kočky jsou natolik individuální, že ji samostatnosti naučit těžko. Vydržet to, až bude starší, bude to lepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Dal bych jí nějaké hračky at se zabaví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nabubindes

9týdnů kotě by mnělo ještě min.14dní být u kočky! musíš si zvyknout, bude s tebou spát! potřebuje kontakt a teplo! vem kotě do postele a bude klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lubička

Mám staršího kocoura a můžu potvrdit,že se kočka učí celý život,ze začátku se ke mně tulil jen když chtěl najíst a dnes i když mu je smutno a vítá mně u dveří,ale brečí dodnes,hlavně v noci,protože kočka je dravec.Když sme se přestěhovali,tak se ze začátku bála byla zalezlá,ale po dvou dnech,chodila po bytě jakoby vlastnila dekret,pes má svůj pelíšek na jednou místě,ale kočka si ho dělá na více místech a tvrdě se toho dožaduje,ale to je normální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Když jsme si před léty přinesli první kočičku, měla 2,5 měs., nachystala jsem jí krásný pelíšek v kuchyni. V noci jsem ji šla zkontrolovat, spala pod linkou na studených dlaždicích. Další noc taky. Tak jsem vzala deku, složila ji do postele mezi můj a manželův polštář a dlouho spávala s námi. Až byla starší, našla si své pelíšky, kde jí to vyhovovalo. Jinak když máme nové kotě, trvá vždy tak 3 dny, než si zvykne, pak už je to v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek