Avatar uživatele
lusy116

Co mám dělat, když ho nechci nadobro ztratit?

Ahojky…dřív jsem měla ráda jednoho kluka.. začala jsem kvůli němu chodit i na kroužek…jenže za půl roku přestal chodit… a tak nějak jsem ho potom celkem ani ráda neměla.. jenže tedkon se to všechno vrátilo…začalo to tím že nám rozdělili třídu na A a na B samosřejmě jako naschvál je v A… Když jsem se to dozvěděla měla jsem chut vlítnout na ředitele.. to jsem samosřejmě neudělala.. ale znamenalo to..že se nebudeme skoro vůbec výdat atd… tak jsem začala chodit na kroužek…na jiný než předtím on tam začal chodit taky.. jenže tedkon jde zase prič.. potkávám ho jen někdy ve škole na chodbě…ale já nadobro nechci ztratit kontakt sním.. :( jenže pozvat ho ven atd..se vážně neodvážím..po nějaký zkušenosti se stydím..prosím poradte co mám dělat…

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 2569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Hlavně mu nic nepiš, co kdyby to byl nějaký pravopisný konzervativec?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nedělej nic. Alespoň nic nepokazíš. Pokud je vám přáno potkat se, tak se znovu potkáte. Spíše to ale vypadá, že si najdeš někoho jiného.A co když on se nechce s tebou potkávat?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Řekni mu: Jestli mě chceš pozvat do kina, tak to ani náhodou, to už raději půjdu na rande!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sebtana

Buď ho prostě někam pozvi, ne nutně na schůzku, jenom protože jste se dlouho neviděli, nebo si s ním piš přes nějaké sociální sítě. Jestli se stydíš ho oslovit, prostě si vyber mezi tím být celý život nešťastná protože jsi nevyužila příležitosti a tím, že může říct ne. Hodně štěstí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jaký kontakt, když se spolu ani nebavíte?
Kdo neriskuje, nic nezíská, klidně ho oslov na fejsbúku, to je u mladých moderní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

„Ahoj, chtěla bych s tebou žít a zestárnout. Nechceš založit rodinu, kolik bys chtěl mít dětí? Já 12, tři pojmenujeme po tobě, ale na všechno je dost času, svatbu jsem zabukovala až na květen. Miluju tě mocinky moc, nedokážu bez tebe žít, ale jestli se ti nelíbím, nevadí. Každopádně když mě odmítneš, zabiju se. Nešel bys dneska někam ven? Lucka“

Tak takhlen třeba ne, ale jakejkoliv jinej způsob pozvání je vcelku akceptovatelný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Lusy, nedělej nic. Počkej, až to zase odezní.

Pokud mu napíšeš, odradíš jej svým pravopisem.
A pokud se neodvážíš jej oslovit a někam pozvat,
nemá smysl přemýšlet, co bys mohla udělat jiného…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Poznámka:
Nelze ztratit, co člověk nemá…

před 2568 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to je moje řeč, proto taky říkám: „kdepak, já nejsem neschopnej, jsem chudej schválně, aby mě nikdo nevokrad!!“ 🙂

před 2568 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek