zebrodan

co mam delat je todle jaky stav

casto semi posledni dobou stava toto po vecnem nezdaru prace atd pocituji castou unavu jim prasky neurol obcas a casto sem unaven a vycerpan duu spat a spim 6 az 16hodin dene je to normalka to sou ty deprese nebo jak se to menuje jemi nekdy obcas uplne jedno coje za den nebo jestly je noc ci den je todle normalni zijhi sam psa a zvirata sem dal pryc mam jen pc a starou tv mam nechut ke vsemu aj rano vstavat vecer stavat

Nejlepší odpověď
quentos

celkem typické příznaky deprese, navštivte psychiatra, poradí. Takových lidí je dnes plno, nejste zdaleka sám a není se vám co divit.

Další odpovědi
kapka

Nejsem doktor, ale mohly by to být deprese. Ty léky Vám předepisuje lékař? Mluvil jste s lékařem o svém stavu? Nejspíš byste měl.

Lenjička

Ahoj, především se vůbec neboj toho, co se Ti děje 🙂 Občas se lidem stává, že když mají hodně práce, tak ačkoli by ji sebevíce milovali, unaví je to. Člověk není organismus zvyklý na to, aby stále jen pracoval a plnil povinosti. Musíš se někdy rozmazlit něčím, co máš rád, co ti dělá radost.
Když teď nevíš jak začít, určitě není za co stydět, když se stavíš u nějakého doktora. Pomůže ti nejen léky, které tě uklidní a zase postaví na nohy, ale také ti dá různé podněty a úhly pohledu, které tě „nakopnou“ a zase půjdeš do sebe 🙂
Nejvíce pomáhá překonat sám sebe, s někým se seznámit a tak trochu si od něj nechat pomoci. Vytáhne tě na procházku, bude ti vyprávět své vtipné zážitky 🙂
Překonej sám sebe, zajdi k doktorovi, seznam se. Už to ti zvedne náladu!!! 🙂

FOG

Take jsem momentalne bez prace sice jen nekolik tydnu a slibili mi podporu,ale nejak se jim nechce.Proste byrokracie.Nedostal jsem jeste ani cent a to jsem platil poctive dane spoustu let.Moje mamka vzycky rika neni tak spatne ,aby nebylo hur,takze pokud jste zdravy,urcite i vy najdete opet praci a chut do zivota.Babicka rikavala – kdyz je nejhur,tak si zazpivej.
Tedy ja mam jeste alespon toho psa.
Good Luck.

Anizbor

Moc ti přeji lepší pohodu,ale myslím si,že ten neurol není to"nej",promluv s lékařem,aby ti vyměnil léky,třeba Lexaurin,není tak děsný a pomáhá,když je člověku,jak píšeš,nebo podobně.Přeji ti moc zdraví.