Googlenka

Co mám dělat?

Když jsem nastoupila do školky, smáli se mi tam, že jsem tlustá. Mlátili mě, smáli se mi, omezovali mě aj. Pak jsem šla do školy, kde jsem se bohužel potkala s těmi dotyčnými lidmi ze školky. Devět let mi týrali duši, bořili psychiku, bili aj. Během té doby jsem zhubla, ale to ničemu nepomohlo. Poté jsem šla na gymnázium, kde momentálně jsem. Část dotyčných lidí tam je se mnou. Nadávají mi, smějí se mi a já už nevím co s tím. Smějí se mi kvůli řeči, kvůli stydlivosti aj. Více než 10 let jsem pod permanentním tlakem. Ptám se, má takový život ještě smysl? Co byste dělali vy na mém místě?

Odpovědi
Kazatel

Promluv si o tom s rodiči, učitelem ke kterému máš důvěru, případně zkus zavolat na linku bezpečí. Chce to najít sílu se tomu postavit, čím dřív, tím lépe. Pokud to nepřekonáš, některá stigmata si sebou člověk nese celý život.

nyjono

Když už jsi to vydržela tak dlouho, až do dnes, tak to ještě chvíli vydrž. Na všechny y protivy se vykašli. Určitě máš i jiné známé, a ti jsou kamarádi. Soustřeď se na studium, své koníčky a známé od jinud
Gympl ukončíš a budou jiní, kteří nebudou mít předsudky a vše bude lepší a lepší a …
Začneš jinde nový a lepší část svého života.