Avatar uživatele
mosoj

Co mám dělat ?

16:36 Postavení Romů se v Česku prudce zhoršuje, tvrdí zpráva helsinského výboru

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, flodur, iceT, johana 56, suaeda, redy, zzzzz, badisko před 3874 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

no jedine emigrovat :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To víš,Mosoji,Helsinki jsou móc daleko.Neměl tam náhodou Kocáb koncert?Jinak nedělej nic,oni až to uslyší,tak se jim tam nahrnou.Pak je to přejde,jako Kanadu a Ostrovy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Četla jsem a nemám slov.Nechápu jak toto může někdo tvrdit.A co dělat?Mamka vždy říkala,že nakonec se včšichni přejmenujeme a načerníme si xichty,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

navhnúť osn, aby odkupili skrachovany detroid a vytvoriť tam romaland. hadam ich usa prijmu ako dalsi clensky stat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Je důležité si povšimnout, že zprávu vytvořil Český helsinský výbor – tedy vznikla u nás. Zajímavé je, že frekvence podobně zaměřených zpráv bývá u nás častější před volbama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

To víš, snižují nám výplaty, tak odvádíme menší daně. Ale já myslím, že v Helsinkách by se měli líp. Tak jim to skus nějak navrhnout, ale bacha, aby tě neoznačili za rasistu.

Nejvíc mě vytáčí, jak od nich slyším „dejte nám práci!“ Copak mi někdo práci dal??? Nedal!!! Musela jsem vystudovat a práci si najít sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

nedávno jsem četl na internetu, že se vytváří zcela nový kontinent tuším že uprostřed Atlantiku. Tak konečně mají zem, kam je sestěhovat a dát jim šanci, aby ukázali světu, že nejsou tak zbytečný na této planetě…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Dát si lahváče.

před 3873 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Raději víc.

před 3873 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek