mosoj

Co mám dělat ?

16:36 Postavení Romů se v Česku prudce zhoršuje, tvrdí zpráva helsinského výboru

Nejlepší odpověď
badisko

no jedine emigrovat :D

Další odpovědi
anonym

To víš,Mosoji,Helsinki jsou móc daleko.Neměl tam náhodou Kocáb koncert?Jinak nedělej nic,oni až to uslyší,tak se jim tam nahrnou.Pak je to přejde,jako Kanadu a Ostrovy.

iceT

Četla jsem a nemám slov.Nechápu jak toto může někdo tvrdit.A co dělat?Mamka vždy říkala,že nakonec se včšichni přejmenujeme a načerníme si xichty,…

arygnoc

navhnúť osn, aby odkupili skrachovany detroid a vytvoriť tam romaland. hadam ich usa prijmu ako dalsi clensky stat.

suaeda

Je důležité si povšimnout, že zprávu vytvořil Český helsinský výbor – tedy vznikla u nás. Zajímavé je, že frekvence podobně zaměřených zpráv bývá u nás častější před volbama.

zzzzz

To víš, snižují nám výplaty, tak odvádíme menší daně. Ale já myslím, že v Helsinkách by se měli líp. Tak jim to skus nějak navrhnout, ale bacha, aby tě neoznačili za rasistu.

Nejvíc mě vytáčí, jak od nich slyším „dejte nám práci!“ Copak mi někdo práci dal??? Nedal!!! Musela jsem vystudovat a práci si najít sama.

Reezo

nedávno jsem četl na internetu, že se vytváří zcela nový kontinent tuším že uprostřed Atlantiku. Tak konečně mají zem, kam je sestěhovat a dát jim šanci, aby ukázali světu, že nejsou tak zbytečný na této planetě…

zjentek

Dát si lahváče.

Emefej

Raději víc.