Co mam delat?

Dobry den chtela bychce zeptat: mam pocitac na ktery chodim kvuli internetu pres mobil(pres USB kabel) Vzdycky jsem se pripojila a dala pripojit a vzdycky mi nabihaly odeslana,, data. A mohla jsem byt na internetu. Vcera jsem svuj mobil pripojila k USB kabelu. A dala pripojit byla jsem pripojena ale kdyz jsem se podivala na odeslana a prijata data tak staly a dale stoji na 283kb a vubec se nehnou vubec nevim co mam delat prosim pomozte dekují(internet vubec nefunguje pres pc)

Odpovědi
skorpik2

Jede internet na mobilu??

bartt13

Tento uzivatel je meho kamarada ja si ho totiz jeste nezalozila: ano internet mi na mobilu jde