Avatar uživatele
Curiosity

Co má dělat člověk, když se ze dne na den stane bezdomovcem? Kam má jít? Děkuji

Mám tři sestřenice. Dvě mají práci a vydělávají si na sebe. Sice práce nic moc, ale nějak se uživí. Jedna bydlí u přítele, takže bydlení má nějak pořešené. Ale ty zbylé dvě mají problém. Bydlí spolu. Vydělává ale jen jedna (21let) a to pouhých 7.000. Z toho platí byt a VŠE ostatní a živí tu třetí (24let), která je bohužel, musím to tak říct, neschopná a žádnou práci nemá. Tu platící už to samozřejmě nebaví, protože né jen, že za sestru vše platí, ale také se s ní neustále hádá. Doporučila jsem ji ať ten byt pustí (je zbytečně drahý) a sežene si spolubydlení jen pro sebe a na tu třetí, když se nesnaží, ať už se vykašle. Je s ní problém. Nic nedělá, nepřispívá na bydlení, prostě nic. Ale zase, nechceme ji samozřejmě vyhodit na ulici. CO S NÍ BUDE??? MÁ NĚJAKOU MOŽNOST NĚKAM JÍT??? JE NEDOSLÝCHAVÁ, PROTO SE JÍ TĚŽKO SHÁNÍ PRÁCE. NO A TAKY BYCH ŘEKLA LÍNÁ.. prostě je to smutné, ale tak trochu budižkničemu.. CO S NÍ?? KAM JI „DÁT“?? ..snažili jsme se jí pomáhat, ale nikam to nevede.. PROSÍM PORAĎTE!! EXISTUJE NĚJAKÁ LEVNÁ UBYTOVNA NEBO NĚJAKÉ MÍSTO, KDE MŮŽE BYDLET?? ..nevím, co s tím.. ☹ DĚKUJI!!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mrblackwell, chudst, fablen před 4559 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Bohužel, úpořád nás sice ubezpečují jak se stát o sociálně slabé stará, ale skutečnost je uplně jiná. Jedině se zkuste zeptat na sociálce, ale moc ve velký úspěch nevěřím.
Další dotazy asi směřovat přímo na ministerstvo práce a sociálních věcí,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Co nějaký azylový dům?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

MĚLY BY JSTE SI POMOCI MEZI SEBOU,ČTE SE MI TĚŽKO"CO S NÍ??KAM JI"DÁT"TO JE HRŮZA!!TAKY NEJSEM MOC ZDRAVÁ,MOC NEVYDĚLÁM,ALE MÁM SESTRU,SESTŘENICE A NIKDY BYCHOM SI TOTO NEŘEKLY,A NAVÍC KDYŽ ŠPATNĚ SLYŠÍ JSOU OMEZENY ZŘEJMĚ I JINÉ SCHOPNOSTI,MOTORIKA APOD.JISTĚ BY CHTĚLA BÝT JAKO VŠICHNI SCHOPNÁ A VY,ŽE JE LÍNÁ??STYĎTE SE !!!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
spolubydleni

Asi nevím, kam správně napsat odpověď. Pokud jde o bydlení v Praze, poradím. E-mail: annaslusna@seznam.cz

před 3775 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek