lulu111999

Co koupit staré paní za zvířátko???

Chtěla bych koupit mé prababičce (87) nějaké nenáročné zvířátko,které reaguje na mluvení,bere si od ní potravu,ale ať není moc rychlé a nemusí se často čistit klec.

Odpovědi
anonym

Kup jí myšku,nebo potkana,ale o každé zvířátko se člověk starat musí.

anonym

A co papoučka?
Doplňuji:

  • papouška nebo morče :)

anonym

Starší ženy nemají moc rády myši, potkany a jim podobná zvřata, bojí se jich, to bych neriskovala, želvičku, nebo takový něco, papouch jí frnkne a taky dělá rachot a nepořádek

ivzez

Zvířátko není věc a není to vhodný dárek.
Rozhodně ne bez předchozí dohody
s tím, koho bys takto chtěla obdarovat.

Ale něco ti poradím: Chceš-li prababičce udělat radost,
udělej si na ni více času, často ji navštěvuj a povídej si s ní.