Bezradná

Co koupit příteli k Valentýnu do 300Kč?

Nejlepší odpověď
marci1

Ať koupíš cokoliv, bude se mu to líbit, protože Tě miluje. 🙂

Další odpovědi
anonym

Další komerční svátek, který nemá u nás historii. Pokud mám někoho rád, koupím dárek i mimo tyto komerční svátky.

Martinz

Dortík ve tvaru srdce a potom dar největší :)

iceT

Opravdu je nutné se ptát na takové věci na poradně?To nemáte vlastní úsudek?
Já souhlasím s drapem,pokud mám někoho ráda,tak mu můžu kdykoli dát jakýkoli dárek,nejen o Valentýnu…

lota

Nevidím nic špatného na tom, když ve svátek zamilovaných (ač u nás přejatý a bez tradice) chcete partnerovi něco darovat, spíše naopak. Věřím, že ocení i onen dar největší (tedy sebe:-)), navrhovala bych třeba voňavý olejíček a spojit to s masáží. Zajímavý je i čokoládový balzám – jako pochoutka na tělo.:-) Je opravdu moc příjemný, mám vyzkoušeno: http://www.sar­lot.cz/sarlot/eshop/0/­3/5/193-Cokoladova-fantazie-BIO-balzam-100-ml

Bob2

Dobrý den, prosím poradíte mi někdo, co koupit pro přítelkyni na Valentýna? chtěl bych ji překvapit, ideálně, třeba nějaký adrenalinový zážitek…

Popkorny

Tak to já jsem pro přítelkyni našetřil na tandemový seskok, několikrát o tom mluvila, že to nic není, že by to klidně skočila taky, tak jsem na ní opravdu zvědav… koupil jsem to jako poukaz na zážitek s roční platností, aby se nemohla vymlouvat, že na to nemá skrz práci čas.

Renikled

Seskok? kde jste koupil poukaz s platností na jeden tok? a mají i nějaké dárkové balení? jakým způsobem se to platí?

Michalant

To jsem kupoval také teďka pro přítelkyni, také s platností na rok, koupil jsem ho z https://www.a­drop.cz/tande­move-seskoky poukaz jsem si vygeneroval přímo na e – poukaz.

koreg

Mám pro tebe bezva tip. Mrkni na http://www.cli­nia.cz Mají tu dobré nápady na dárky za slušné penízky. Já už tu nakupuji spoustu let. Vyberu si tu vždy pro celou naší rodinu.

Bezradná

Myslím si, že kritiky není potřeba. Můj názor je, ať si každý slaví co chce, je to jeho věc, a já mu tokazit nebudu ;) Jinak díky za rady :)

anonym

To není kritika, pouze konstatování. Ať se ti daří.

Bezradná

Děkuji