Retko

Co kdyz nechci aby me nikdo na Facebooku oznacoval..???

Kdyz me nekdo oznaci na fotce tak to uvidi vsichni mi znamy, a ani o tom nevim… Celkem blbost tento system… Jak se to da zrusit?? Nebo aspon aby se me to ptalo zda to chci zobrazit vsem svym znamym…??

Nebojte nic ostudnyho mi tam, nechodi.. Ale kdo vi, co bude v budoucnu :)

Diky

Odpovědi
Coliffe

Mylsím, že to nejde nějak odblokovat… Možná jim to napsat, nebo se trošku pošťourat v nastavení atd.

lama666

Nastavení – Soukromý – Kdo uvidí muj obsah – Zkontrolujte si všechny příspěvky a obsah, ve kterém jste označeni.- Tak tady mám nastaveno: použít záznamy o aktivitách… a pokud vác někdo označí, tak na svém profilu na uvodní fotce máte vpravo dole „Záznamy o aktivitách“ a tam mužete odsouhlasit označení :)
Doplňuji:
*soukromí