Lucyfer

Co k těmto šatům za doplňky? Svědek na svatbu. Spěchá.

Šaty i boty mám zatím jen rezervované… ta pudrová by k tomu šla, sic ji nemusím… ale musí být pak kabelka ve stejné barvě?
Jakou zvolit kabelku?
A co přes sebe, kdyby bylo chladno?

Šperky mám v plánu ladit asi do zlata…
(případně uvítám konkrétnější nápady, co zvolit… aby to spíš poutalo pozornost nahoru).
V CCC jsem koupila tuhle (nic hnědého na ní není, je to taková zašedlá khaki) , ale nevím…
https://ccc.e­u/cz/kabelky/dam­ske-kabelky/kabelka-jenny-fairy-rc18119-khaki
Lístky na sukni jsou zeleno-šedivé.

Odpovědi
ivzez

Já bych na svatbu volila decentnější šaty i doplňky.
Tyhle šaty jsou dost nápadné, budete na sebe upoutávat pozornost, která by měla náležet hlavně nevěstě.

elkon

Něco stříbrného.

nyjono

Boty vypadají v pohodě, ale ta kabelka nic moc. Měla by být ve stejném tónu jako obuv. Šedá khaki se k tomuto moc nehodí. Lístků na sukni moc není. Ta světlá bude lepší.
Také je dobré kombinovat 2 barvy místo 3.
To samé, kdyby bylo chladno. Nějakou krátkou pelerínu, pléd nebo svetřík ve stejné nebo podobné barvě.
Ještě doplním. Šperky souhlas, ve zlaté barvě. Stříbrná působí chladně. Hlavně nic kýčovitého. Spíš jemnější provedení.

Lucyfer

ivzez No vidíte, a předtím jsem měla takové syté žluté/spíše hořčicové tílko s krajkovaným výstřihem do V a k tomu černou sukni do pasu, která byla dle některých názorů moc krátká…
Já jsem tentokrát divně bezradná, hraje v tom roli i to, že jdu na svatbu poprvé a nevím, jak budou oblečeni ostatní… a v těch obchodech v okolí taky aby jeden pohledal…
Nejspíš to bude tak či tak špatně :D

annas

Dívám se občas na pořad Popelka. Módní návrháií hodnotí oblečení 4 žen t ýdně na zadané téma., tedy i společenskou událost.

  1. Mít kabelku stejné barvy jako boty se už nenosí. Kabelka by měla být v barvě, které se hodí k šatům a ladí s něčím, třeba se šálou., které přehodíte přes ramena.
  2. Šaty jsou hezké, ale myslím si, že jako svědkyně by měly být spíš jednobarevné, jsou příliš nápadné.

nyjono

Malé opomenutí – ty šaty jsou fakt pěkné. Dobrá volba. A hodí se.