Avatar uživatele
Lucyfer

Co k těmto šatům za doplňky? Svědek na svatbu. Spěchá.

Šaty i boty mám zatím jen rezervované… ta pudrová by k tomu šla, sic ji nemusím… ale musí být pak kabelka ve stejné barvě?
Jakou zvolit kabelku?
A co přes sebe, kdyby bylo chladno?

Šperky mám v plánu ladit asi do zlata…
(případně uvítám konkrétnější nápady, co zvolit… aby to spíš poutalo pozornost nahoru).
V CCC jsem koupila tuhle (nic hnědého na ní není, je to taková zašedlá khaki) , ale nevím…
https://ccc.e­u/cz/kabelky/dam­ske-kabelky/kabelka-jenny-fairy-rc18119-khaki
Lístky na sukni jsou zeleno-šedivé.

Zajímavá 0 před 1306 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Já bych na svatbu volila decentnější šaty i doplňky.
Tyhle šaty jsou dost nápadné, budete na sebe upoutávat pozornost, která by měla náležet hlavně nevěstě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Něco stříbrného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Boty vypadají v pohodě, ale ta kabelka nic moc. Měla by být ve stejném tónu jako obuv. Šedá khaki se k tomuto moc nehodí. Lístků na sukni moc není. Ta světlá bude lepší.
Také je dobré kombinovat 2 barvy místo 3.
To samé, kdyby bylo chladno. Nějakou krátkou pelerínu, pléd nebo svetřík ve stejné nebo podobné barvě.
Ještě doplním. Šperky souhlas, ve zlaté barvě. Stříbrná působí chladně. Hlavně nic kýčovitého. Spíš jemnější provedení.

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

ivzez No vidíte, a předtím jsem měla takové syté žluté/spíše hořčicové tílko s krajkovaným výstřihem do V a k tomu černou sukni do pasu, která byla dle některých názorů moc krátká…
Já jsem tentokrát divně bezradná, hraje v tom roli i to, že jdu na svatbu poprvé a nevím, jak budou oblečeni ostatní… a v těch obchodech v okolí taky aby jeden pohledal…
Nejspíš to bude tak či tak špatně :D

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Dívám se občas na pořad Popelka. Módní návrháií hodnotí oblečení 4 žen t ýdně na zadané téma., tedy i společenskou událost.

  1. Mít kabelku stejné barvy jako boty se už nenosí. Kabelka by měla být v barvě, které se hodí k šatům a ladí s něčím, třeba se šálou., které přehodíte přes ramena.
  2. Šaty jsou hezké, ale myslím si, že jako svědkyně by měly být spíš jednobarevné, jsou příliš nápadné.

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Malé opomenutí – ty šaty jsou fakt pěkné. Dobrá volba. A hodí se.

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek