Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Co k 56 narozeninám pro tátu?

Opravdu budu ráda za jakýkoliv návrh..:) Nikdy nevím, co tátovi kupovat, obecně, co chlapům kupovat:D Zajímá se o 2.sv.válku, ale knížek a dvd má dost, taky ho zajímají letadla, které sám modelaří nebo stará auta. Děkuju za každý návhr:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, Drap, redy, marci1 před 3665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nejde o dárek. Jde o to že jsi si vzpomněla. Dej jakoukoliv maličkost s tím že mu naznačíš že ho máš ráda. To bude pro něho nejlepší dárek.
Doplňuji:
Ona už jenom ta vzpomínka dnes není tak běžná !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Cokoliv, co mu dáš z lásky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Tak mu kup třeba model letadla, nebo auta. Cokoliv mu koupíš, bude rád, protože Tě má rád. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Kvetoucí čaj,hezký balení a taky pěkně napsaný.
Je tam, Báječný tatínek pod tím, mám štěstí,že mám tak báječného tátu,jako jsi ty.
Kamarádka mimo jiný to dala tatovi a byl z toho na větvi.
Je víc takovejch maličkostí já mít taťku tak bych mu to určitě koupila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janiss

můj táta se hodně zajímá o znovusestavování starých motorek. pochopila jsem, že tvůj o auta, tak mu kup náhradní díl na nějaké auto na kterém zrovna pracuje. to by určitě potěšilo mého tátu.
PS: doufám že jsi nemyslela jen ty malé modely aut, jestli ano, tak se omlouvám
Doplňuji:
nebo prostě nějakou voňavku, tričko, prostě něco, co běžně používá

Upravil/a: Janiss

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vexticek

Co nějaký zážitkový dárek ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
msi

hodinky :) chytrééé (né digitální!!!)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Jsem pro nějaký zážitek, třeba lázně nebo relaxační víkend, pak bych hledala i mezi jídlem, záleží, co má rád a jestli zahradničí, objevila jsem teď sadu pro pěstování hub http://amplion­.centrum.cz/31949-super-tip-pro-pestitele-jarni-sadba-mixu-hub, to vídím poprvé a lákalo by to i mě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
makulda

Já jsem tátovi dala kytku z ovoce, najdeš na http://www.fru­tiko.cz/darky-pro-muze byl nadšenej a navíc ty byl zdravý dárek, lepší naž klasické uzeninové nebo cigaretové kytice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mandat

Kup mu auto z 2. sv. války.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek