Vercule

Co je vhodné a hlavně účinné na posílení imunity u dětí?

Nejlepší odpověď
df

Psychická spokojenost a pohoda.

Další odpovědi
Ametyst

Nejvíc účinné je přestat jim dávat sladkosti.

Drap

Otužování a je po problémech.

da ny

Především „vyrovnaná matka“.
Například stravou (ovoce a zeleninu, málo cukru)! Přiměřený pohyb a oblečení. Měnit zubní kartáček.
https://www.drmax­.cz/clanky/jak-posilit-imunitu-d%C3%ADt%C4%9Bte
Masáž brzlíku (mírně „bouchat“ pěstmi + zvuky z hrdla – v rámci cvičení, též reflexní plošky).
Cvičit s dětmi, denně. Cvičení zvyšuje počet buněk bojujících v těle s infekcí. Pravidelný pohyb .
Někdo doporučuje preventivně, před zimou Colostrum (pozor u ABKM), Rakytníček, Apricarc B17, atp.
Psychická pohoda. Děti někdy „utíkají do nemoci“, před nepříjemnými jevy/věcmi (před školkou, školou). Přitahují tak na sebe pozornost, vyžadují zájem/péči.

Millisek

Volila bych přírodní cestu, prostě to, co nebude zbytečně zatěžovat organismus dítěte.