zjentek

Co je to za úchylku, při které ženy v těsném (obepnutém) oblečení chlapa vzrušují více, než nahaté?

A můžou to být klidně úplé tepláky, to je fuk… Wow, počkat, vlastně úplá tepláková kombinéza zní určitě mnohem slibněji než krajkové prádlo (kteréž je IMHO out).

Nejlepší odpověď
aliendrone

Žádná úchylka to NENÍ, je to jen jeden z mnoha „špinavých triků“, které na nás chlapy ty BESTIE používají a dělají nám tak z mozku úplnou maggi kostku! 🙂

Prostě tě NUTÍ zapojit představivost domyslet se „jak vyadá BEZ toho“(vědí, že je chceš vidět BEZ oblečení), což v případě, že skryté vidíš již přímo jaksi nejde (nemáš důvod si NĚCO představit, když už to vidíš). Přičemž těm představám rafinovaně NAPOMÁHAJÍ právě tou těsně padnoucí, obepnínající hadrárnou (to proto, že ne všichni chlapi mají velkou představivost, proto je tato pomoc potřebná).

Jistě chápeš, že těsně obepínající trikot napomáhá představě víc, než neformený hubertus (který snadno skryje cokoliv NEŽÁDOUCÍHO k představám a snedno si lze pod ním představit i tělo zjentka). V konečném důsledku tě tedy přimějí, aby zapojil DALŠÍ mozkové kapacity (které nejsou nekonečné), potažmo je „nějak uvolnil odjinud“. Zpravidla přesunutím kapacit z oblastí ROZUM, LOGIKA atp., chápeš to? 😉

Jsou to prostě POTVORY, které dobře vědí JAK NA TO! 😁

Další odpovědi
Rokio

Myslím, že fetišismus.

Tonda Káňa

Nevim, mně se líbí tak jak je " Bůh stvořil ".

led

aliendrone
pri týchto vašich slovách Prostě tě NUTÍ zapojit představivost domyslet se „jak vypadá BEZ toho (dovolila som si opraviť vašu chybu zjavne vzniknutú vašim hlbokým cítením vašej predstavyvosti) badám v pozadí nielen vašu bohatú skúsenosť dobyvateľa ženskej krásy, ale aj vašu tvorbu odevného navrhára pre striptízový podnik
😉
😁 😁