uncle Sam

Co je to ušlechtilé zvíře?

Jak byste definovali pojem ušlechtilé zvíře? Např. ušlechtilý pes, kůň…

Odpovědi
Kepler

Dobrá definice to asi nebude, ale řekl bych, že to nemusí být zvíře šlechtěné, ale prostě krásné. Třeba jelen, antilopa, žirafa, jaguár, gepard, tygr, orel, atd.
Mašík tam asi patřit nebude 🙂

zjentek

Ušlechtilé zvíře asi bude něco jako kráva pro hinduistu. Může jím být prase, kupř. pro nenažrance, nikoli však třeba pro muslima.
Podle mého by ušlechtilé zvíře vypadalo takto- fenka jorkšíra, s PP!!! (dnes už ani hvězdy neadoptují děti z Afriky), dlouhý vlas, důstojné chování a měla by se jmenovat Fantasy Zlatá Orchidej, čili Fany.

Kepler

Psy mám rád, ale jorkšíry (to už ani není pes) upřímně nenávidím. Soused má dva, neustále štěkají tím svým písklákem a furt mi jdou po nohavicích. Jednou se nas*ru a pustím na ně kocoura, jen co ho seženu. Nic proti tobě.