Earl Sin

Co je to mobiliář?

Nejlepší odpověď
annas

Nábytek (u větších prostor označován jako mobiliář) je funkční vybavení obytných i neobytných prostor sloužící k různorodým činnostem od relaxace, užitkovou, či jako prostředek práce. Je nedílnou součástí funkčního vybavení obytných a jiných technických a hospodářských prostor.

Podle Wikipedie.

Další odpovědi
kapka

A také např. městský mobiliář zde
http://www.ur­bania.cz/mestsky-mobiliar/

elektrikář

Na hradech a zámcích se to soubor nábytku, mněstský mobiliář jsou tramvajové zastávky. lavičky, odpadkové koše,reklamní sloupy.