mzm

Co je to „Letáková letka“?

…nalezeno na dveřích v divadle…

Nejlepší odpověď
annas

Přiznávám, že kdybych to viděla napsané na dveřích, šla bych se zeptat, co to znamená.

Předpokládala jsem, že to bude souviset třeba s rychlým roznášením materiálů, distribucí plakátů, programů atd. ,když jde o divadlo.

„Letáková letka je oddíl složený z dobrovolníků z řad studentů a seniorů, kteří roznášejí propagační materiály na předepsaná místa podle přidělených okruhů“

Stážistka, která působila na stáží v brněnském divadlo uvádí k letce totot:

"Kromě porady Obchodního oddělení, která pro mě byla v tomto týdnu jednoznačně nejpřínosnější, jsem se seznámila s prostory ředitelství (např. sklad tiskovin a plakátů) nebo fungováním tzv. letákové letky.

Letáková letka je oddíl složený z dobrovolníků z řad studentů a seniorů, kteří roznášejí propagační materiály na předepsaná místa podle přidělených okruhů.

Vnitřní distribuci zajišťuje moje nadřízená (asistentka obchodní ředitelky), která dodává programy, DIVY, katalogy atd. do ostatních divadel a doplňuje stojany a konferenční stolky na ředitelství. Tuto zodpovědnost přebírám na sebe.

V neposlední řadě jsem se podílela na přípravě balíčků určených k distribuci programů do infocenter, knihoven a dalších domluvených míst v Jihomoravském kraji."

http://stazvndb­.blog.cz/rubri­ka/zari-2016