Avatar uživatele
mzm

Co je to „Letáková letka“?

…nalezeno na dveřích v divadle…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Přiznávám, že kdybych to viděla napsané na dveřích, šla bych se zeptat, co to znamená.

Předpokládala jsem, že to bude souviset třeba s rychlým roznášením materiálů, distribucí plakátů, programů atd. ,když jde o divadlo.

„Letáková letka je oddíl složený z dobrovolníků z řad studentů a seniorů, kteří roznášejí propagační materiály na předepsaná místa podle přidělených okruhů“

Stážistka, která působila na stáží v brněnském divadlo uvádí k letce totot:

"Kromě porady Obchodního oddělení, která pro mě byla v tomto týdnu jednoznačně nejpřínosnější, jsem se seznámila s prostory ředitelství (např. sklad tiskovin a plakátů) nebo fungováním tzv. letákové letky.

Letáková letka je oddíl složený z dobrovolníků z řad studentů a seniorů, kteří roznášejí propagační materiály na předepsaná místa podle přidělených okruhů.

Vnitřní distribuci zajišťuje moje nadřízená (asistentka obchodní ředitelky), která dodává programy, DIVY, katalogy atd. do ostatních divadel a doplňuje stojany a konferenční stolky na ředitelství. Tuto zodpovědnost přebírám na sebe.

V neposlední řadě jsem se podílela na přípravě balíčků určených k distribuci programů do infocenter, knihoven a dalších domluvených míst v Jihomoravském kraji."

http://stazvndb­.blog.cz/rubri­ka/zari-2016

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Odpovědi.cz Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek