Chico

Co je to Leguán?

Co je to leguán??????????­?????
Doplňuji:
Aha, já jen že Listr to tasky nevěděl:-D

Nejlepší odpověď
panenka

tohle zvíře pochází z jížní ameriky.žije v deštných pralesech.leguan dokáže šplhat po stromech a také plavat.většinou odpočívá na nějaké vodorovné větvi.v případě ohrožení se zachrání skokem do vody.v přírodě se živí různými listy a měkkým ovocem.pro chov musíš mít povolení více se dozvíš

Zdroj: leguan zelený,články chov zvířat. com

Další odpovědi
StreeHonzák

leguan je neco podobného jako chameleon akorát má více možnosti prectes to v komentari nademnou :)

m.mrkvicova

krasnej odkaz na jedne perfektni encyklopedii…

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/w/in­dex.php?title=Spe­ci%C3%A1ln%C3%AD%3AH­led%C3%A1n%C3%AD&se­arch=legu%C3%A1n