nwm

co je to faktura a složenka

chci si předpalatit abc ale nwm co je složenka nebo faktura pls pomoctemi.dik

Nejlepší odpověď
annas

Faktura je účet za provedenou práci nebo dodané zboží. Obsahuje popis toho, za co se má zaplatit, způsob platby a datum splatnosti. Když si objednáte časopis, pošlou Vám fakturu, k níž přiloží složenku. Tu můžete uhradit v hotovosti na poště. Nebo lze zaplatit fakturu i bezhotovostním převodem ze Vašeho účtu na účet dodavatele.

Další odpovědi
panenka

složenku vám dají na poště kde vypíšete částku+ adresáta to adresa předplatného a odesílatel jste vi vypíšete to a pošlete jim to.po připsání platby jim na účet vám začne chodit časopis abc domů.nebo je taky možné že vám složenku pošlou oni.a faktůra je danový doklad který vypíšete komu to vystavujete + vaše iniciály a váš podpis.ve vašem případě vám doporučuji ale složenku