Co je příčinou poškození pneumatiky?

Dnes,při kontrole auta jsem zjistil bouli na pneu.Čím to může být?

http://img.na­dapenny.com/t20/111­92/nadap125555459­850232.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/111­92/nadap125556590­391232.jpg
Doplňuji:
Hanulko11,znáš mě,že žertuji,ale v tomto přípaně NE!Opravdu jsem s tím jezdil,aniž bych o tom věděl.Syn měl přes víkend auto půjčené a mě se ráno zdálo,že kolo bylo měkké a tak jsem jel do servisu,kde se zjistilo toto porušení pneumatiky.Je to na vnitřní
straně a tato pneumatika je bezdušová.Bouchnout to kolo za jízdy,nemusel bych už tady diskutovat a nehledě na to,že s tím autem přijela žena z noční směny.

Nejlepší odpověď
Drap

odle fotografií to vypadá na mechanické poškození, například naražením ráfku, prudkým najetím na hranu, nebo také by mohla být přičina ve výrobní vadě

Další odpovědi
Ar

Tady je jasně poškozený drát v patce pneu. Ten kdo ji nazouval na disk patku poškodil a drát pak přerezl.
Vyhodit nejezdit!

tom004

To je snad vyfocený někde na smeťáku.Vypadá to,že je tam skřípnutá duše.Pokud ano,tak by se na tom dalo popoject,tak 0,5m,než by bouchla.Jinak,je u toho pláště zborcená kostra,kord,pne­umatiky.Takže,stej­ně patří na ten smeťák.

hanulka11

neříkej, že jsi s tímto jezdil-na to ti neskočím
Doplňuji:
tak to je mazec ,to bylo fakt namále

Itter

Prudkej/tvrdej náraz. Musel jsi asi někde najet na obrubník.

Kotvič

To gumu někdo zřídil jak svině pytel šrotu..jste si jistý že nepodlehla nájezdu nepřizpůsobobeného osazenstva společnosti?? Jinak pěkné elektrony..

Zdroj: www.Pneuservis-Kotvic.com

cukrar

mechanické poškození není vidět, usuziji stáří a nekvalitní pneu.
Co na to říká pneuservis?

Kamix

Ahoj a nemohlo se to náhodou stát vlivem špatného skladování pneumatik ? Já už jsem si o tom něco málo četl na https://kralmo­toru.cz/media/5-tipu-jak-na-skladovani-pneumatik a zjistil jsem, že špatné skladování je častou příčinou následného defektu pneumatik.