czemira

Co je potreba udelat pred prvnim spustenim pracky s vrchnim plnenim? Navod popisuje pouze funkce a nemam s tim zkusenost

nejsou tam nekde nejake plasty ktere je potreba vyjmout? muzeme hned zacit prat nebo se musi udelat nejaky startovaci cyklus?
Doplňuji:
mame poze vysvetlivky k nemeckym popiskum na pracce, je to pracka wagenknech 22di. Je to nase prvni pracka, ze je tam jen tento bnavod jsme zjistili az ted a potrebujeme prat

Nejlepší odpověď
hanulka11

šrouby vzadu zajišťují buden proti utržení při převozech , ty se odšroubují a již by nic nemělo bránit v prvním puštění – doporučuje se první praní dát nějaký kus hadru nebo starý ručník /cokoliv a nasypat prášek a spustit program /, případné zbytky nečistot , které tam mohly zůstat z výroby se odstraní- nech projít celý pogram a po té již můžeš přistoupit k normálnímu praní

tak ať ti pračka dobře slouží

Další odpovědi
Sůwa

Buben je pro transport zajištěn šroubem, ale pokud ti pračku dovezl odborník, tak ten šroub určitě odstranil. Poznáš to, když zkusíš pootočit bubnem. Jinak všechno ostatní musí být uvedeno v návodu.

Mapel

Všechny pračky mají zajišťovací šroub, tak ten odšroubovat. Jiný problém tam není.