setapouch

Co je na cedulce na pultě v epizodě 19 – Mrtvý muž seriálu Comeback?

Doplňuji:
Cedulka je tam téměř po celou dobu (od „úmrtí“ Tomyho až po „vzkříšení“). Kde se to dá zkouknout, to netuším a asi by nebylo vhodné to sem dávat. Buď to někdo má (a v lepší kvalitě než já), nebo budu mít smůlu – svět se nezboří.

Nejlepší odpověď
ponovotny

OZZAK METAL MASTR

Další odpovědi
anonym

Kde je link na to video? Ve který minutě je to tam vidět? Mě se to nechce hledat, to musíš ty 🙂

jinsun

use the brain ;) – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vj1QrwIY83Y
Doplňuji:
cedulku tam teda nevidím

setapouch

21:25. Ale na YT je také mizerná kvalita, text nelze přečíst. Stejně dík za snahu.