co je masturbace?

dobrý den jmenuji se Veronika je mě 14 let a ještě nevím co je to masturbace

Nejlepší odpověď
annas

Masturbace je sexuální aktivita, při které se žena nebo muž sám sexuálně dráždí, obvykle až k orgasmu (vyvrcholení).

Další odpovědi
panenka

masturbace je Poznání reakcí vlastního těla na vzrušivé podněty, hraje pro sexuální život ženy důležitou roli. Nejznámější a nejcitlivější místo ženského těla je klitoris lokalizovaný na spojnici malých stydkých pysků a je z části nebo úplně skrytý pod kapucí. Při sexuálním vzrušení se zvětší, vztyčí a mírně vystoupí dopředu. Možnost dosažení orgasmu však v žádném případě není závislá na velikosti ani tvaru poštěváčku a stydkých pysků. „I s malým se dají dělat velké věci“ a to platí jak pro muže tak samozřejmě i pro ženy.

http://www.se­xus.cz/tema/mas­turbace-a-onanie

Michal

To je pohlavní ukájení sebe sama,nejčastěji prstem.

Katrous

je to ze mas penis a ten luk si ho honi a on mu stoupne a by mu to slo a to je masturbace

nemys

Je to „sex“ s někým, koho máš ráda :)