masturbace u holky

Prosím

Myslíte že je normální, když jsem holka (17) a musím skoro každý týden, někdy i 2× masturbovat?

Dycky jsem si říkala, když se o tom psalo třeba v Bravu, že normální holka to nedělá, i když u kluků to je normální. Ale jednou jsem to ze zvědavosti zkusila, bylo to hnusný, ale pak znova a bylo to lepší, no a teď jsem na tom skoro závislá ☹

Nejlepší odpověď
quentos

je to úplně normální a to, že to holky nedělají, je blbost. Každá to dělá, jen se to na rozdíl od chlapa stydí přiznat ;{)= teda pokud zrovna nemá sklony k frigiditě.

Další odpovědi
Michal

Ahoj,nedělají to jenom kluci,ale i holky.Je to normální a mimochodem zdravé: rozvíjí to sexualní fantazii,uvolňuje sexuální napětí a v neposlední řadě jsou vyloučeny pohlavní choroby.Časem si nejdeš partnera,ale v tvých letech nezoufej a nestyď se sama před sebou.
Ještě uvádím,že nejsi sama, onanují i starší ženy a muži.

Zdroj: studium

mojitek

co by na tom melo byt spatnyho?strasny by bylo,kdyby te to nelakalo..

georgia

Teď,když už ti to chutná-tak je to super!Je to zcela normální-a né že můžou jen kluci.je vidět,že jsi úplně normální holka.Jen tak dál,nebudeš mít problém v sexu,budeš vědět co ti dělá dobře ,co a kde má na tebe sáhnout kluk,když se budeš milovat.Držím palce.Souhlasím s Michalem ve všem

iwetax

Já jsem na tom taky závislá, jinak bych neusla. Je to takoví uvolnění přebytečné energie.

panenka

nemusíš se stydět je to normalní

johny.bello

Myslím si že je to úplně normální a dělá to skoro každý si myslím, pokud nemá partnera se kterým má pravidelný sex, jen se o tom moc nemluví protže většina lidí se stydí o tom mluvit.

afro.minerva

Já bych se asi hlavně neohlížela na nějaké „Bravo“. Je to brak a akorát to mladým lidem neustále něco podsouvá. Jestli se ti to líbí, tak to dělej dál. Není na tom nic špatnýho a dělá to každej. Jak holky, tak kluci. Stejně, jako že všichni souloží. A Bravo nečti, stejně tam řeší jenom samý blbosti.

nemorosa1

Je to úplně normální. Akorát u holek se o tom tak moc nemluví 🙂 Doporučuji zkusit i nějakou pomůcku 🙂

zloba987

Máš zkušenost s nějakou konkrétní pomůckou??

nemorosa1

Za mě nej toto vibrační vajíčko https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibracni-vajicka/bswish-bnaughty-classic-bezdratove-vibracni-vajicko-cerne