Avatar uživatele
anonym

masturbace u holky

Prosím

Myslíte že je normální, když jsem holka (17) a musím skoro každý týden, někdy i 2× masturbovat?

Dycky jsem si říkala, když se o tom psalo třeba v Bravu, že normální holka to nedělá, i když u kluků to je normální. Ale jednou jsem to ze zvědavosti zkusila, bylo to hnusný, ale pak znova a bylo to lepší, no a teď jsem na tom skoro závislá ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5200 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

je to úplně normální a to, že to holky nedělají, je blbost. Každá to dělá, jen se to na rozdíl od chlapa stydí přiznat ;{)= teda pokud zrovna nemá sklony k frigiditě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Ahoj,nedělají to jenom kluci,ale i holky.Je to normální a mimochodem zdravé: rozvíjí to sexualní fantazii,uvolňuje sexuální napětí a v neposlední řadě jsou vyloučeny pohlavní choroby.Časem si nejdeš partnera,ale v tvých letech nezoufej a nestyď se sama před sebou.
Ještě uvádím,že nejsi sama, onanují i starší ženy a muži.

Zdroj: studium

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

co by na tom melo byt spatnyho?strasny by bylo,kdyby te to nelakalo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
georgia

Teď,když už ti to chutná-tak je to super!Je to zcela normální-a né že můžou jen kluci.je vidět,že jsi úplně normální holka.Jen tak dál,nebudeš mít problém v sexu,budeš vědět co ti dělá dobře ,co a kde má na tebe sáhnout kluk,když se budeš milovat.Držím palce.Souhlasím s Michalem ve všem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já jsem na tom taky závislá, jinak bych neusla. Je to takoví uvolnění přebytečné energie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

nemusíš se stydět je to normalní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johny.bello

Myslím si že je to úplně normální a dělá to skoro každý si myslím, pokud nemá partnera se kterým má pravidelný sex, jen se o tom moc nemluví protže většina lidí se stydí o tom mluvit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já bych se asi hlavně neohlížela na nějaké „Bravo“. Je to brak a akorát to mladým lidem neustále něco podsouvá. Jestli se ti to líbí, tak to dělej dál. Není na tom nic špatnýho a dělá to každej. Jak holky, tak kluci. Stejně, jako že všichni souloží. A Bravo nečti, stejně tam řeší jenom samý blbosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nemorosa1

Je to úplně normální. Akorát u holek se o tom tak moc nemluví 🙂 Doporučuji zkusit i nějakou pomůcku 🙂

před 1891 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zloba987

Máš zkušenost s nějakou konkrétní pomůckou??

před 1887 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nemorosa1

Za mě nej toto vibrační vajíčko https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibracni-vajicka/bswish-bnaughty-classic-bezdratove-vibracni-vajicko-cerne

před 1885 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví