co je charisma

co je to za lidskou vlastnost

Nejlepší odpověď
quentos

ani ne tak vlastnost, jako spíš nedefinovatelné osobní kouzlo, nemající nic společného s fyzickou krásou

Další odpovědi
annas

Charisma – něco, co způsobuje, že je člověk nadaný zvláštní schopností budit úctu, váženost, respekt, obdiv a velmi působit na jiné lidi.

kenyrts

Někteří lidé se pokoušejí charismatické osobnosti napodobovat tím, že kopírují jejich styl, nosí stejné brýle, snaží se mít stejný krok i stejnou intonaci. Nebuďte přece směšní! Charismatická osobnost, to je originál a nikdy by nikoho nenapodobovala. Fluidum se stejně nedá vnějšími prostředky napodobit. Je to vyzařování, které vychází přímo z nitra a není jednoduché ho získat, jinak by to nebylo zase nic zvláštního, ale každopádně se vyplatí ho mít.

panenka

je to zvláštní dar ducha svatého mimořádné schopnosti zejména působení na jiné lidi

Zungu

Charisma je osobní kouzlo některých lidí.Tito lidé na vás působí velice kladně,takže jste ochotni jim uvěřit a mít v nich plnou důvěru,ačkoli je třeba neznáte,ani tak dlouho.Toto kouzlo na vás může zapůsobit už při prvním setkání.