ahold

Co je asi spolehlivější, jednodušší a jistější?

Jedná se o byt. Zvolit závěť, darování s věcným břemenem, nebo jiná možnost?

Nejlepší odpověď
autacek

Nejslpolehlivější je byt prodat s věcným břemenem dožití, peníze si ještě za života užít a mít od všech svatej klid. 😉

Další odpovědi
marci1

Pokud ti jde o jistotu v bytě v klidu dožít, pak si byt ponechat ve svém vlastnictví. 🙂

Kryšpín

Možností je několik jenom né darovat, poté si někdy potomci přehodí výhybku na dravce