Michal Kole

Co děláte, když se přejíte nějakým dobrým jídlem a je vám tak nějak těžko v žaludku a celkově v břiše v trávicím traktu?

Nejlepší odpověď
badisko

vis co se rika jez do polosita pij do polopita …tim se ridim …!!!

Další odpovědi
anonym

Tak to dělám tu největší chybu, protože se natáhnu na gauč a odpočívám.Vím, že je to špatně, ale každý nějak hřeší.Já nekouřím, alkohol piju přiměřeně, takže hřeším tímhle.

Tryphena

Hodím bok, funím a stěžuji si jak jsem se přejedla. Počkám až to trochu přejde a pak se jdu eventuelně cpát znova :)) Naposled jsem to takto praktikovala na Silvestra s chlebíčky.
Lepší je se nepřejídat, ale někdy to holt ujede. :))

terry

Dám si kafe a jdu na procházku nebo si lehnu na gaučík.

mojitek

Tak v tomhle jsem dost zkušenej,bohužel. Na mě zabírá zelený čaj,na trávení je lepší než Becher.

GTA Andreas

To se mi ještě nestalo. Tobě ano?

Braník

tak to nežer v..e!co ti víc na to odpovědět!když víš,že ti je pak zle

Ella

nepřejídám se…

huxa

lehnu si a dívám se na Simpsny, popř. na pár hodinek si schrupnu :)

cochee

Já si taky dám dvacet ;)

Gábi1

Já si uvařím mátový čaj…ale ne vždy zabere..některá jídla se mi tráví hůř a mám pocit, jakkdybych měla šutr místo žaludku…tam potom také sáhnu po pangrolu..ten doplní enzymy potřebné k trávení a je zase hej ;)

Nika28

Samozřejmě se snažím nepřejíst,ale někdy se prostě stane…Když se přejím,že mi je špatně a těžko,dám si Pangrol,podporuje lepší trávení…mám vyzkoušeno na sobě a známých a můžu jen doporučit…je bez předpisu, u nás doma v lékárničce už nesmí chybět,bereme i na cesty!!!!