Mell

Přeji… :)

..Veselé Vánoce, bohatého Ježíška a hlavně zdraví a štěstí :) A také Šťastný nový rok :) To do čeho jsem to zařadila je blbost sorry :D

Nejlepší odpověď
hanny 2

Přeji Tobě a všem to samé a hlavně hodně zdraví!Řekla bych žes to zařadila dobře,s životos­právou to v tyto dny souvisí hodně,hlavně to moc nepřehánět s jídlem a pitím nebo hrozí skončit na pohotovosti!!!

Další odpovědi
Drap

Děkujeme. Tobě a tvým blízkým taky přejeme

Natee

Připojím se též.
Šťastné a veselé.. Ať se tu zas za rok sejdeme =)

aramah

Já bych řekla že zařazení je OK.
Prostě nás varujete aby jsme se nepře…

Sůwa

Připojuji se k přání, hlavně mne okouzlilo to zařazení, protože kam jinam by mělo přání k Vánocům patřit, než do životosprávy. Mnohým jsou vánoční svátky skvělou příležitostí k obžerstvu, ale pak ty následky… Ještě, že jsou jen jednou do roka 😁.
Takže přátelé, myslete na životosprávu a Vánoce si užívejte v pohodě, klidu a lásce, nebo jak se vám bude zrovna chtít. Sůwa

mosoj

Mell, moc děkuji. Také přeji radostné a pohodové Vánoce.