Kepler

Co děláte doma, když je večer dlouhodobý výpadek elektřiny?

Nejlepší odpověď
orwell

Třeme ebonitovou tyč liščím ohonem.

Další odpovědi
Anikitos

To jsou ty nejlepší chvíle, když už je večer a venku naprostá tma… Já si většinou zapálím svíčky a sleduju oheň nebo si čtu nebo si s příbuznýma něco zahrajem (karty, dostihy…).
Ale přes den to pro mě není nějak zásadní změna, nijak zvlášť na elektřině závislý nejsem, takže jsko všední den..

briketka10

Zapálím si všude svíčky. Kávu si uvařím na plynové
záložní 2Kg bombě a malém vařiči. Dá se na něm i
uvařit. A mohu si pustit hudbu na malém rádiu, které
je na baterie 😁

Z lednice jídlo dám do lavůrku a z mrazáku si vytáhnu
mrazící malý boxík a vložím do lavůrku. Celý den a noc
vydrží boxík mrazit. Vyzkoušené to už mám jeden den.

redy

Bojím se 🙂

Asi bych jela k babčině.

Bojím se, bouřky, blesků, elektřiny když nejde. ☹

klumprt

Je třeba okamžitě začít likvidovat obsah ledničky. Co kdyby se to zkazilo?!

marci1

Povídáme si u skleničky vína. 🙂

ivzez

NIc, pokusím se usnout.
[Mám téměř všechno na elektřinu, bez ní nic
neudělám, při svíčce ani nic nepřečtu… ]

ivzez

@Klumprt:
Ale jak, když i vaření mám jen na elektřinu?

Kepler

Mně zpočátku napadne rozsvítit si co nejvíc svíček a pak si hrábnu do knihovny. To se pak dá i číst. Nebo naposledy jsem si probral staré papírové fotky. Taky fajn, když je dlouho předtím člověk neviděl…

Kepler

orwell: i ty lišáku, kde seženeš slečnu Ebonitovou?

orwell

Když není po ruce slečna E. Bonitová tak zaskočí Manka z Řáholca.

Kepler

Tak to áno, to u vás musí jiskřit, jak když Měsíc v úplňku. Mně Evička ani Manka nedala, sviňa jedna!

orwell

To musíš dělat jako Rumcajs. Mít pořádnou zbraň a nabíjet žaludem.

Kepler

To já vím, všechno mám. Ale musí mi to stát?

orwell

S tím si hlavu nedělej, to nech na nich. Která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží.

Kepler

Tak jo, dostal jsi mě. Máš ode mně pomyslný paleček!