Aysha15

Co dělat se zamrzajícím Guild wars 2?

Ahoj. Mám problém. Jsem hráčka Guild Wars 2 a často se mi stává, že mi to zamrzne. Někdy se to ještě rozchodí, ale většinou mi to spadne na lištu hrdinů. Nevíte, v čem je problém? V počítači? nebo existuje nějakej update Gw2? Dík…

Odpovědi
aless

Zkusil bych pomocí ccleaner ( z netu zdarma) vyčistit regitry, vypucovat počítač, zjistit dostatek volného místa na diska, provést defragmentaci diskau C… prostě uvonit místo a zvýšit rychlost. Jinak by asi pomohlo přidat RAM paměti (min 4giga.