adam159

Co dělat s prázdnými nádobami od proteinu?

Chtěl bych se zeptat, jestli je někdo nevíte, zdali je možné například vrátit prázdné nádoby od proteinu? Je mi líto to vyhazovat, ale doma to taky nemůžu mít. Ještě mě napadlo, že by to nemusela přímo brát firma, z jejíž stránky jsem to koupil, ale jestli neexistuje nějaká alternativa k tomuhle. Děkuji předem za jakoukoli odpověď.

Odpovědi
jáára

Dávám do toho psí jídlo. Vejde se tam cca 3 kg. Když otevřu 20 kg pytel, zůstanou v tom čerstvé.

Pepa25

Pokud to není vratný obal, tak podle známého hesla reduce-reuse-recycle přejít ke znovuvyužití (netuším jak velké ty nádoby jsou, proto neporatím) nebo recyklování (opět netuším, za jakého je ten obal materiálu, ale obecně sklo a PET se rycyklují dobře).