huxa

Co dělat, pokud mám nový produkt od značky a ta má ovšem naprosto nefunkční uživatelskou podporu.

Jde mi o to, narazil jsem ve svém tabletu o naprosto krásně odporné kurvítka. O toto by určitě měly zájem různé testy jako d-test, černé ovce, … a tím spíše mě udivuje, že nikdo se se mnou od nich holt nechce bavit a nic neodepisují již přes týden. Jak v tomto případě postupovat? O záruku jsem přišel, protože jsem se do tabletu vrtal a naprosto vědomě protrhl ochrannou nálepku.

Odpovědi
Drap

Jak vidíš, tak o to zřejmě nikdo zájem nemá

mosoj

Tablet máš laciný, takže si podporu musíš udělat sám.