modnar

Co dělat, když vám škola nechce vydat vysvědčení?

Dobrý den, před dvěma lety jsem nastoupil na střední školu (která je mimochodem v jiném vzdálenějším městě, než bydlím), dokončil ročník a přestoupil na školu jinou. Měl jsem ale moc absence, proto jsem musel o letních prázdninách dělat doplňovačky. Poté mi má bývalá třídní řekla, ať jí během dalšího školního roku, až se mi to bude hodit, napíšu mail a vyzvednu vysvědčení. Byl jsem tam asi osmkrát a vždy jsme byli domluveni na danou dobu, ale nikdo tam nikdy nebyl. Ani ředitel, ani žádní další učitelé.

Zajímalo by mne, zda si po dvou letech mohu stále o vysvědčení zažádat a ztrácet s nimi čas, a zdali tím porušují nějaký zákon, či kdo ví co.
Dík

Odpovědi
independent

a nedlužíš tam třeba nějaké drobné za pomůcky poplatky cokoliv, i kvůli jedné koruně ti budou dělat problémy

ivzez

Já bych to řešila písemně → doporučeným dopisem.

Arne1

Doporučený dopis řediteli školy tě nenapadnul? A když chceš osobně, tak na webu každé školy jsou napsané úřední hodiny.