Co dělat, když se nám všechny ikony ztratí z plochy a lišta se taky nenávratně ztratila a myš nereaguje .

nejde počítač,nechce načíst CD s programem

Odpovědi
blesk26

Záleží jestli to dělá pravidelně nebo jestli se jedná o jednorázový zádrhel. V tom případě doporučuji klasicky restart a uvidíte, jestli vše naběhne správně.

Pokud se tomu tak děje už automaticky po restartu windows, asi bych doporučil reinstalaci systému, to je sice radikální, ale nejjistější cesta, která alespoň pročistí počítač od všech bordelismů.

Pokud se to stává vždy při načítání nějakého konkrétního CD, tak tam bude nějaká chyba a doporučuji si program sehnat na jiném CD (nebo jinou jeho kopii, protože může být nějak narušen)

Arči

a nebo muzes mit v haji grafarnu to se mi taky stalo