Stilinski24

Co dělat, když se na mě vykašlala nejlepší kamarádka?

Potřevuju pomoct. Trápím se tím už od začátku koronaviru. S mojí nejlepší kamarádkou se známe už od dětství. I naše mamky se znají ze školy. Dlouho jsme nejlepší kamarádky, ale tenhle tok se to nějak zvrtlo. Vždycky mi vadilo, že se baví s každým po chodbě koho potká, protože já jsem hrozně tichý tip a nesnáším pozornost. To nemáme společné. Tenhle rok jsme obě věděli, že nemáme moc témat o čem se bavit, ale bylo to pořád ok. Když začala karanténa, volali jsme si přes Messenger. Ještě než jsem zavěsila, navrhla jsem, že by jsme si mohly zavolat i zítra. Souhlasila. Další den jsem ji volala opět přes Messenger, protože jsem neměla kredit. Nebrala to. Řekla jsem si, fajn, není aktivní, ona zavolá. Takhle to bylo týden. Potom jsem si řekla, kašlu na to… Když jsem měla kredit, psala jsem ji i volala, ale nebrala mi to.

Když jsem se vrátila do školy, nebyla tam. Nepřekvapilo mě to. Bylo to dobrovolné a u ní jsem věděla, že nepřijde. Potom mě ale naštvalo, když jeden můj spolužák řekl, že za ní přijel a díky němu se teď dívá na anime. Byla jsem hrozně naštvaná. Napadlo mě, že bych za ní přijela, protože jsem měla strach, že se jí něco stalo, ale nechtěla jsem to hrotit. Co mám dělat? Moc jsme si nerozuměli, pravda, ale stejně mi vadí, že se baví s klukem, kterýho vždycky nesnášela ale se mnou nebaví… Jsem z toho fakt na prášky

Nejlepší odpověď
Malvína

A kolik vám je roků? Je možné, že s klukem třeba chodí, stali se navzájem sympatickými. Pak je tu ještě slovíčko puberta, která s každým cloumá jinak. Třeba teď touží víc po pozornosti opačného pohlaví. Dej jí čas, až se osobně setkáte. Pokud se bude chovat stejně, vyprdni se na ni. Máš na lepší a hlavně opravdovou kamarádku.

Další odpovědi
Zvidatel

Vykašli se ty na ni a máš to. Proč se někomu vnucovat.

Drap

Neměla na tebe kašlat, když je ten coronavirus. Je to nebezpečné.

yuko

Na to je nejlepsi rada. Najdi si kamarada.