Stingo

Co dělat, když se muži potí genitálie a nepříjemně to zapáchá, protože je v tříslech plíseň?

Je na to specialni mydlo nebo pouzivat jedine bavlnene spodni pradlo?
Doplňuji:
Mrnousak: zkus to na sobe a posli mi fotku. Chtela bych to videt.

Nejlepší odpověď
anonym

Spodní prádlo se stříbrem (např. http://www.sil­verplus.cz/ob­chod/silver-antibakterialni-spodni-pradlo-proti-mykozam/panske-boxerky ), nějakou mykocidní mast (např. Canesten ) a nebo chytrou houbu (např. http://www.chytra-houba.eu/5,chytra-houba-pythie-biodeur-prevent-foot-powd.-1x4g.html )…

Další odpovědi
mosoj

Clotrimazol, canesten je jedno a to samé. Hodně pomáhá Imacort a Belogent ( jsou na předpis).
Pokud se problém zklidní je dobré používat léčivou kosmetiku Bioderma krém Atoderm PO zink ( mají v lékárně)!!!
Doplňuji:
Ona to není plíseň. Jsou to přemnožené kvasinky. Na plíseň clotrimazol nezabírá.

MrnousakCZE

savo

marci1

Samozřejmě bavlněné spodní prádlo, častější sprchování. Nejedná se spíše o opruzeniny ? To se běžně v horkém počasí stává. Na opruzeniny je vhodný krém Aviril, který je vhodný pro děti i dospělé.
Doplňuji:
V případě mykózy krém Clotrimazol.

marvin777

Na jakoukoliv plíseň je nejlepší použít obyčejný ocet, je to nejlevnější a nejúčinnější varianta – a taky bezpečná. Plíseň v tomto prostředí nepřežije. Stačí místo vždy večer potřít a nechat uschnout. Ale je třeba to dělat denně do vymizení příznaků.

zjentek

ani mejdlo, ani bavlna ..tady už pomůžou jenom antimykotika a po dobu léčby k tomu holt nečichat moc zblízka ..zkrátka se trochu omezíš nó

kablik

především nenosit slipy, zásadně volný trencle…