Avatar uživatele
jirka21kufr

Co dělat, když přeskakuje přehazovačka na jízdním kole ?

Jel jsem na kole do školy a bylo všechno v pohodě. Když jsem byl ve škole, tak venku začal padat sníh. Napadlo tak 10 centimetrů a když jsem se vracel ze školy, tak se mi do přehazovačky dostal sníh(taky do řetězu). Doma jsem kolo očistil od sněhu. Kolo jsem nechal v garáži. A když jsem jel druhý den znovu na kole, tak začala přeskakovat přehazovačka a ted pořád přeskakuje, když jedu do kopce(při velké zátěži). Nevíte co s tím? Namazat řetěz olejem nebo vyměnit řětěz a zadní kolečko.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3731 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vše důkladně očistit, poté naolejovat a na úplný závěr přehazovačku znovu seřídít.
Zkušenost
Doplňuji:
Pochopitelně je důležité rovněž všechny prvky dotáhnout!

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

sníh ti kvalty nerozladí.Spíš se mi zdá jestli to nezmrzlo.jinak nejlepší na to je hodit to do tepla, důkladně vyčistit,promazat ale i lanka a všechny pohyblivé části přehazky.Pak se podívej zda není někde křivý řetěz nebo ohnutý kolečka nebo zuby na kazetě. Mohl ti někdo do toho třeba kopnout atd..Pozor aby se ti přehazka nedostala do drátů kola,zničí to přehazovačku a rádo i výplet-vytrhá to dráty..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

sníh nemá na nic vliv, máš to rozštelovaný, pořádně seřídit a pojede jako v červenci…

před 3731 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek