flask

co dělat když počítač neodpovídá když spustím nějaký soubor?

Odpovědi
Bedy

Hmm, počítač budete mít pěkně zahlcený. Hlavně buďte trpělivý.
No máte dvě možnosti – buď udělat čistou instalaci Windows anebo se na to můžeme podívat přes Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile.
Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log, který nahrajte na leteckaposta.cz či jiné úložiště a vložte mi sem odkaz (nebo mi ho pošlete vnitřní poštou – stačí kliknout na moje uživatelské jméno-Polsat zprávu).

Kdyžtak počítač nastartujte do nouzového režimu, kdyby opravdu se ten HIjackthis nespustil…

odpomass

To toho moc nevíme. Zkoušel/a si nástroje jako chkdsk? Antivir? Případně kdyby se povedlo, tak spustit Ccleaner, nebo projet počítač pomocí Advanced SystemCare…

led

Zjavne nemá čas na debatu. Pracuje. Treba trpezlivo čakať.
Aj počítač je len človek, nestačí robiť všetko naraz…