Avatar uživatele
anonym

Co dělát když neplati alimenty co se vnučka narodila.

Vnučka se narodila 2004 oběma té době bylo 14 let tedka má vnučka v srpnu 6 let obě je je 21 let a stálé neplatí…pokažké když si dcera podá žadost na vyžívné vždy mu to projde.....bud je hlášení na uřádě práce nebo že má brigadu a když má práci tak jen na chvilku.Tak dcera to podala na jeho rodiče,ale zase ji to bylo zamítnuto-oba hlášení na úřádě práce......tak ji chtěli vyžívné dát na mažela-je to její nevlastní otec-vždyt mi ji celou tu dobu pomahama jak finančně tak i s vychovou.Už nevím jak přimnět soud aby mi uznal vyživné-kolem vnučky chodi s cizím děckém a kupuje bonbony.Šlo by to podám na jeho přítelkyní kterou žije a ta pracuje…kupuje­mu auta.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kokoťenko před 5076 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
eva

Myslím si,že pokud má vaše dcera podaný návrh na výživné u soudu a doloží ho na sociálce,sociálka by jí měla výživné platit a po otci dítěte ho vymáhat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

evo,kdyby to bylo takhle jednoduché,tak by to bylo fakt super…

před 5076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
eva

No možná jsem to špatně pochopila.Paní to asi psala v ráži,má to takový popletený a asi narychlo sesmolený,ale já když jsem se rozváděla,tak než proběhl soud tak mi platila sociálka.Je ale fakt,že mojí sestřenici bývalý manžel neplatí na tři děti už 10 let a taky s tím nikdo nic nedělá …

před 5076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak to slyším poprvé…i když je hlášený na úřadu práce,tak by mu měli vyměřit výživné?,

před 5076 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek