Co dělát když neplati alimenty co se vnučka narodila.

Vnučka se narodila 2004 oběma té době bylo 14 let tedka má vnučka v srpnu 6 let obě je je 21 let a stálé neplatí…pokažké když si dcera podá žadost na vyžívné vždy mu to projde.....bud je hlášení na uřádě práce nebo že má brigadu a když má práci tak jen na chvilku.Tak dcera to podala na jeho rodiče,ale zase ji to bylo zamítnuto-oba hlášení na úřádě práce......tak ji chtěli vyžívné dát na mažela-je to její nevlastní otec-vždyt mi ji celou tu dobu pomahama jak finančně tak i s vychovou.Už nevím jak přimnět soud aby mi uznal vyživné-kolem vnučky chodi s cizím děckém a kupuje bonbony.Šlo by to podám na jeho přítelkyní kterou žije a ta pracuje…kupuje­mu auta.

Odpovědi
eva

Myslím si,že pokud má vaše dcera podaný návrh na výživné u soudu a doloží ho na sociálce,sociálka by jí měla výživné platit a po otci dítěte ho vymáhat.

kropitko

evo,kdyby to bylo takhle jednoduché,tak by to bylo fakt super…

eva

No možná jsem to špatně pochopila.Paní to asi psala v ráži,má to takový popletený a asi narychlo sesmolený,ale já když jsem se rozváděla,tak než proběhl soud tak mi platila sociálka.Je ale fakt,že mojí sestřenici bývalý manžel neplatí na tři děti už 10 let a taky s tím nikdo nic nedělá …

kropitko

Tak to slyším poprvé…i když je hlášený na úřadu práce,tak by mu měli vyměřit výživné?,