Lgee

Co dělat, když nefunguje Alzabox?

Jedná se o zásilku, kterou sem si měl vyzvednout do zítra, ale Alzabox nefunguje

Uz funguje, ale bez kompenzace

Nejlepší odpověď
Rocker

Na alzaboxu by mělo být telefonní číslo,na které se obrátit při poruše.

Další odpovědi
elkon

Pro ty co umí číst: https://www.al­za.cz/kontakt

led

nahlásiť to zelenému mužíčkovi alzákovi
kontakt je na alzaboxu.

Rocker

My nakupujeme na Alze běžně,v prodejně nebo v alzaboxu a zatím bez problémů.

Lgee

Alzu už nikdy

led

Akékoľvek reklamácie, to znamená aj nedodanie objednávky v stanovenom termíne (zavinené dodávateľom) adresujte priamo v reklamáciách na Alze.
Ja osobne som problémy s termínom dodávok bez predchádzajúceho upozornenia nemala.