Co dělají fotolaby se snímky,které zašlu ke zhotovení fotografii on -line?!

Doplňuji:
Měl jsem na mysli,zda je po tom smažou,nebo uschovají pro strýčka Příhodu.
P.S.Asi špatně formulovaná otázka.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Vytisknou je 🙂 Nebo pomocí nějakého automatizovaného procesu ještě fotografie doostří, vyzvednou detaily, … dají do obálky a pošlou zpět tobě na dobírku nebo bez dobírky pokud jsi zaplatil „předem“.

Další odpovědi
baghira

Není jednodušší zeptat se v tom fotolabu? :)
Myslím, že si je ponechávají určitou dobu kvůli případným reklamacím (30 dnů?) a pak je mažou. Nevím, na co by jim jinak byly.

mosoj

Pokud v tom dotyčném fotolabu praktikují špehování jako zde, tak si je určitě uschovají. Zejména ty hambaté.

manon

Já otázku pochopila, došlo mi, co tím míníš, jen bohužel neznám odpověď :) Ale zajímala by mne.
Doplňuji:
baghira: Takhle je to celkem jasné,ale už byly případy zneužití fotek. Spíš je to taková otázka na princip ochrany těch dat, ale na to se asi pravdivou odpověď při telefonickém dotazu nedozvíš. Jasně že Ti neřeknou – no někteří naši zaměstnanci si občas najěkou fotečku stáhnou a doma se kochají :)

anonym

.baghira,to jsem chtěl slyšet!