Pottato

Co dělá autobaterie na tomto videu? Nabíjí se? Připojoval jsem včera večer a takto se chová od rána

https://youtu­be.com/shorts/kryQ­cwTXfN0?featu­re=share

Autobaterii nabíjím vůbec poprvé 😂 a návod na tohle neodpoví.. Napíše k čemu je jaká kontrolka, ale už ne co která kombinace kontrolek znamená

Odpovědi
Emefej

Co říká návod k nabíječce?

elkon

Asi je něco špatně. Pokud je nabíječka dobře nastavená, tak už by měla být dávno baterie nabitá. Podle obrázku to tak není. Může také být baterie po smrti.

Dochy

Po takové době by mělo jít jen o udržovací dobíjení. Chtělo by to návod od té nabíječky.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy

Hlada

Co je to za typ nabíječky?