Anonym012

Co definuje správného chlapa ve vztahu a po rozchodu?

Když je ve vztahu krize či rozchod, jak se takový správný chlap má zachovat? Ikdyž mu ta přítelkyně někdy píše, jak se zachovat, aby chlap zůstal chlapem?

Chlap chce tu ženskou zpátky, jak postupovat?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak chlap hlavně přestal být chlapem v momentě, kdy započal „vážný vztah“. V tomhle musí být jasno ještě dříve, než začneme docházet i k jiným intuitivním pravdám. ;)

Tak znova: Nelze se řídit definicemi „správného chlapství“ a zároveň toužit po vztahu.

Mezi neslučitelným je třeba si vybrat.

Další odpovědi
led

Má používať rozum a riadiť sa ním.
Nie všetko hlavné je v polceste od hlavy po päty. Ale vo vzťahu muža a ženy rozum často zlyháva.

Rokio

Správný chlap je čestný, plní sliby, co řekne, to udělá, dělá alespoň mužské domácí práce, poctivě vydělává, je čistotný (dodržuje hygienu), chová se hezky k dětem, umět řídit auto a chová se slušně a zdvořile.

Toto je můj názor. Zde je odkaz na článek, jaký má být správný chlap: http://zeny.i­prima.cz/sex-vztahy/10-vlastnosti-ktere-mel-mit-spravny-chlap

zdroj textu o chlapech: zeny.iprima.cz

ivzez

Na příklad to, že se na podobné věci neptá v internetu neznámých lidí.
Správný chlap ví, co je správné a řídí se tím. Většinou.
Správný chlap je správným chlapem i ve vztahu. Včetně tzv. vážného vztahu.

„Slepovaný“ vztah málokdy dělá dobrotu. Na začátku jsou
sice partneři přesvědčeni, že se vyvarují dřívějších chyb,
ale za pár týdnů sklouznou k původnímu chování a jednání.