Co darovat 4 leté slečně k Vánocům?

Odpovědi
mika9

ja bych ji dala panenku baby born

Janulka

Tak ono samozřejmě záleží na tom, co holčičku zajímá. Když to vezmu z pohledu své dcerky, koupila bych jí určitě pár knížek (nejlépe třeba Encyklopedií, protože 4 leté děcko je ve věku, kdy se ptá a ptá:o)), pak nějaké logo sešity, korálky na navlékání, kostičky na skládání obrázku, nějakou společenskou hru (ty u nás teď frčí:o)). Pokud nemá kolo, tak třeba kolo:o)

Linamo

bratricka … :)

krecka … :)

kolo…

dovcu na lyzich…

anetadela1

my máme letos dinovánoce, ale jinak kolo nebo koloběžku např.