.... :)

Co bych si měla koupit v Londýně?? Je mi 14 a potřebuji nakoupit neco rodině. Co by je z Anglie nejvíce potěšilo??

Londýn nákupy

Nejlepší odpověď
klumprt

Ono je tam všelijakých suvenýrů k mání ohromné množství. Stačí se trochu porozhlédnout a člověku rychle padne něco do oka.

Další odpovědi
arachis

Přijet ve zdraví domů. Jinak prupisek a ponožek není nikdy dost…

lota

Zrovna nedávno jsem narazila na článek 4 věci, které musíte poslat přátelům z Anglie (viz zdroj). Psali tam: čaj, oblečení, čokoládu nebo marmite. Osobně bych byla pro ten marmite, je to taková zvláštnost, která stojí za to.

Zdroj: https://www.de­libarry.com/cz/blog­/4-veci-ktere-musite-poslat-pratelum-z-anglie/