kimikono

Co bych měla koupit přítelkyni k narozeninám?

Mám přítelkyni. A ona bude mít narozeniny bude jí 15jenže vůbec netuším co bych ji měla koupit k narozeninám a problém je že mám jenom 200 Kč k dispozici. Prosím poraďte už jsem zoufalá

Odpovědi
marci1

Co třeba řetízek s přívěskem? 🙂
https://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=%C5%98et%C3%AD­zek+s+p%C5%99%C3%AD­v%C4%9Bskem&min=&max=>­y=new&o=3&f=17

cizrna

Tak tohle je docela oříšek, když vás neznám/e :D
ale kdybych to bral podle sebe, tak co by mi udělalo radost, být mi 15 let?

1. LEGO – miluju Lego

  • a do dvou kil se něco najde, jako minifigurky (99,– kč) nebo přívěsky na klíče (129,– kč)
  • a můžeš si vybrat i podle tématu jako Disney, Star Wars, SuperHeroes a podobně (ale vůbec netuším, jaký jsou trendy mezi mladýma)

https://www.le­go.com/cs-cz/themes/dis­ney?page=1&fil­ters.i0.key=ca­tegories.id&fil­ters.i0.values­.i0=0b05a003-1702-40e9-8f65-185dcfc640ed

2. Čokoláda (to snad každýmu udělá radost, ne?)

3. Vyvolej společný hezký selfíčko a tu fotku zarámuj do pěkný rámečku. Taky super dárek pro kamarádku, ne? A určitě to taky vyjde do dvou stovek…

nyjono

No … když jsi nenapsala nic o ní, těžko radit.
Ty přece víš, co se jí líbí, co má ráda atd.

paul1

Dvě stovky by měly na nějaký menší dárek stačit, jen je třeba vystihnout, co by ji potěšilo, zkuste nenápadně zjistit, z čeho by měla radost

jsemjá

Příspěvek smazán administrátorem.