hmmm

Co by se stalo, kdyby muž nikdy neonanoval ?

Řekněme, že zdravý kluk, co má dobré rozmnožovací předpokady (není kastrovaný apod.) by nikdy v životě nesexoval, neonanoval. Může takovému člověku hrozit vznik nějakých psychických poruch, nemocí apod ?

Nejlepší odpověď
da ny

Pokud má všech pohromadě, nestalo by se nic :).
Pudy a chtíč by ovládl, pokud by chtěl…
Pokud by nemě možnost souložit, mohl by alespoň onanovat.
Rozhodne se svobodně sám (tedy pokud nemá amputované ruce a nohy).
Ne každý, kdo sexuje má touhu se i rozmnožovat.
Rozmnožovací předpoklady mít může, leč rozmnožovací schopnosti mít nemusí. Ty se u mužů stále snižují.

Další odpovědi
Agneta

Stal by se papežem :DDD

„…má dobré rozmnožovací předpokady (není kastrovaný)“ = takže normálně jsou kastrovaní? ►no, taky se mi zdá…♫♫:DDD

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­luce
Doplňuji:
„lepidlo chtíče“

uccello

Co by se stalo? Např. mě by určitě začalo hrabat, po nějaké době by to ze mě začalo odkapávat a nakonec by mi praskly koule. :) Jinak si to nedokážu představit.