Complex

Co by přimělo české politiky, aby zlegalizovali marihuanu v ČR?

Odpovědi
aliendrone

Obyčejná lenost a v konečném důsledku i praktičnost – nemusíme uměle vytvářet DALŠÍ problémy, beztak jch máme dost. :)

Stačí se podívat do svaté Emeriky, i jim konečně dochází, že není droga jako droga a od restrikcí vůči trávě rozumně (i když pomaličku) upouští. Uvolní se tak ohromné síly potřebné k podchycení skutečně nebezpečných narkotik, což doposud bylo nemožné, když se agenti DEA honili za každým pidipolíčkem trávy pro osobní spotřebu na rozlehlém venkově. Jednak se to NEDÁ uhlídat, druhak pokud povolíš tabát a alkohol, tak zákaz trávy je jako povolit konzumaci řízků, ale přitom zakázat kotlety. :)

anonym

Zajistily by to pochopitelně rostoucí preference pirátů, kteří se o to zřejmě jako jediní pokouší. Ostatní strany by se nutně museli ptát co za tím růstem stojí a zřejmě by svůj postoj k tématu také přehodnotili.