JájsemRaibek

Co bude dělat ministerstvo financí s těma cenama, když zrušilo Účtenkovku?

Nerozdá ty ceny třeba nám tady na Odpovědích?
Nebo třeba tomu 1000?
Nebo já nevím, nějaký nápad kam s nimi?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zatím není nic zrušeného. Mnoho zbytečných starostí.

Další odpovědi
Drap

Ceny se od případných dodavatelů nevyzvednou a také nezaplatí. Tím zůstanou penízky v kasičce.

autacek

Mazaná Alča už si s tím nějak poradí, žádný strach. Divné pouze je, že ta účtenkovka údajně peníze přinášela, je zvláštní vyhodnotit její existenci jako nesmysl, který peníze jen bere.

aliendrone

Žádný strach, oni si VŽDY najdou způsob, jak prachy prošustrovat! :)
Hele, víš že třeba Praha NUTNĚ potřebuje svojí vlastní družici? Jo, na tohle přišel primátor Prašiffka (nebo někdo od nich, však víš, z té vyfetlostrany, co si zpětně doplňuje záznamy o schůzkách s lobbysty, aby byli více transparentní)
Takže tvůj optimismus ohledně rozdávání peněz na „Odpovědích“ vidím jako poněkud přehnaný. ;) :D :D

kelley

Poslední slosování bude 15.4.2020. Takže žádné ceny nezbudou, všechny se rozdají.